OTEL BİLGİLERİ

0542 623 97 51
2005 yılında Faaliyete geçen tesisimiz yenilikçi ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışını gerek fiziksel donanımı ile gerekse hizmet kalitesi ile misafirlerine sonuna kadar hissettirmektedir. Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan tesisimiz Dalaman Havalimanına yalnızca 35km uzaklıktadır. 10.000 metrekare alan üzerine kurulu tesisimizde farklı oda seçeneklerinden oluşan toplam 45 oda bulunmaktadır.
Tesisimizin denize uzaklığı yalnızca 5 KM mesafededir. Doğal bir güzelliğe sahip konumu ile huzurlu bir aile ortamı sağlamaktadır. Alkol hizmeti sunulmayan tesisimizde bay ve bayanlara özel olmak kaydı ile iki ayrı havuz bulunmaktadır. Ayrıca 200 ve 220 metrekare büyüklüğünde 2 adet Havuzlarımız bulunmaktadır. Her iki havuzun yanında birer adet çocuk havuzları da mevcuttur. Her iki havuzda su kaydıraklıdır. Bayanlar havuzumuz dışarıdan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Genç, dinamik, güler yüzlü ve yüzde yüz misafir memnuniyetini ilke edinmiş otelimiz personeli siz değerli misafirlerimizi Anadolu insanının misafirperverliği ile ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Otelimizin hemen önünde bulunan erkekler havuzu toplam 220 m2 büyüklüğünde bir havuzdur. Erkeklere özeldir. Havuzumuzda 34 metre uzunluğunda bir kaydırak mevcuttur. Ayrıca ufak çocuk havuz bulunmaktadır. İçerisinde Hamaklar , Çardaklar , Oturma Yerleri , Sıcak ve Soğuk İçecek Bölümü , Ayrıca havuz saatleri boyunca müzik mevcuttur. Bu havuzumuza 7 yaşından büyük kız çocukları alınmamaktadır. Kaydırak saatlerini uyulması gerekmektedir.

Tesisimiz Çalış Plajına 10 Dk. mesafede (Araçla) bulunmaktadır. Çalış Plajı yaklaşık 6 km uzunluğunda büyü bir plajdır. Büyüklüğünden dolayı Plaj sakindir ve Ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Şezlong ve Şemsiyeler Ücretsizdir. Ayrıca Katrancı ve Günlüklü Koylarına Çok Yakın Bir Mesafedir. Katrancı Koyu Katrancı Tabiat Parkı Muğla - Fethiye Karayolu üzerinde ve okaliptus ağaçları ile kaplı ormanı, 2 ayrı koydan oluşan denize girme imkanı bulunan, yıllardır çadır ve karavancı müşterilerin tercih ettiği doğa ile iç içe bir tabiat parkıdır. Günlüklü Koyu Günlüklü Koyu, güneş ışığı geçirmeyen günlük ağaçlarının içinde yemyeşil bir doğa harikasıdır. Ağaçlar arasında bu yemyeşil koy, piknik yapıp, hamaklarda uzanıp güneşin keyfinin çıkarılabileceği bir yer. Sakin kristal berraklığında denizi, hafif çakıllı ince kuma sahip plajıyla Fethiye Günlüklü Koyu, sakin ve kalabalık olmayan atmosferi ile huzur ve sükûnet içerisinde bir tatil geçirmek için uygundur.Yiyecek ve İçecek Hizmeti
Her şey dahil konsepti ile hizmet veren Silver Pine Hotel yiyecek içecek konseptimiz şöyledir:
• SABAH KAHVALTISI 08:00 – 10:00 (açık büfe sabah kahvaltısı sunulmaktadır)
• ÖĞLE YEMEĞİ 13:00 – 14:00 (açık büfe öğlen yemeği sunulmaktadır)
• AKŞAM YEMEĞİ 20:00 – 22:00 (açık büfe akşam yemeği sunulmaktadır)